KONST / Litografier / Färglitografi 9111533
nr 911 1533
Färglitografi
Mona Stenfelt, 70/ 270, signerad. -84 mm: 53x65
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:43:29
14/9 12:05:32
100 kr
15/9 09:18:41